با سلام در این مقاله می خواهیم به برق دزدی خودرو بپردازیم. ابتدا معنی برق دزدی را کمی واضح تر بیان کنیم. برق دزدی یعنی مصرف برقی در خودرو که نه در اختیار و امر ما باشه و نه در نیاز خودرو باشد، وقی و با موضوع برق دزدی مواجه می شویم، یعنی خودروی شما در چند ساعت بعد از خاموش شدن به علت کمبود برق باطری نمی تواند استارت قوی داشته باشد و باید با کمکی و یا ناله بردن استارت رو به رو شوید. بله درست است برق دزدی یک مورد خواص است که برای ماشین شما اتفاق افتاده حالا باید چکار کرد؟

برق-دزدی-ماشین

کارشانان حافظه باتری با تمام سعی خود را کرده اند تا بتوانند بهترین راهنمایی را در این مورد به به شما ارائه دهند. همچنین شما می توانید لیست قیمت باطری ماشین با دریافت باتری کهنه را در سایت ما مشاهده کنید.

به اساس آخرین تجربه ای که این مجموعه بدست آورده برق دزدی غالباً از دستگاه پخش سی دی و رادیو و یا از مجموعه فنی خودرو و یا از دزدگیر می باشد. این 10 گزینه از اصلی ترین موارد برق دزدی بحساب می آید:

1. ضبط خودرو

2. فن خودرو

3. دزدگیر خودرو

4. لامپ کلیه لای درب

5. برق ثبت آمپر

6. دینام خودرو

7. کلیدهای چند کاره و یا مخصوص خودرو

8. سیم خودرو (اعم از صوتی و تصویری)

9. ادوات برقی خودرو

10. اتصالی بین سیم کشی و  ECU

در این 10 مورد 3 مورد را تقریباً ۹۰% مسائل مرتبط با برق دزدی را پوشش می دهند. هفت مورد دیگر را در موارد کم با خاصی در گیر می کند که در زمان بعدی مفصلا توضیح خواهیم داد.

1.  ضبط خودرو غالباً به دلیل داشتن برق مستقیم از باتری با کوچکترین اتصالی باعث هدر رفتن  برق خودرو میشود که نتیجه آن دشارژ شدن برق باطری می شود.

2. فن خودرو  بدلیل داشتن برق مستقیم از باتری با خراب شدن رله  آن میتواند کل به برق باتری را تخلیه کند.

۳. دزدگیر خودرو را می توان از اصلی ترین موارد برق دزدی بیان کرد چون این دستگاه آمار خرابی زیادی دارد و با کوچیکترین نوسان برقی و یا رطوبتی موجب آسیب دیدن میشود و در نتیجه باعث کمبود برق میشود و باطری نمی تواند برق نیاز به استارت را در اختیار خودرو برساند.

شما با مواجعه و برق دزدی در خودروی خود می توانید با تماس با حافظ باتری بهترین راه حل برای پیدا کردن برق دزدی خود روی خود را پیدا کند.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان و ثبت سفارش