جامپ-استارت-ماشین

با سلام امروز می خواهیم به روش استفاده از جامپ استارت اشاره کنیم. امروزه با بروز شدن امکانات زندگی ابزار آلات هم شکل جدیدی به خود گرفته و به کمک امکانات جدید آمده تا ما را در مشکلات جدید همراهی کنند. جامپ استارت ابزاری کارآمد و حساس است که بودن آن را برای هر خودرویی توصیه می کنیم.جامپ استارت یک دستگاه فست شارژ قوی می باشد که از آن میتوانید در شارژ کردن تلفن همراه و یا کمکی گرفتی باتری به باتری خودرو استفاده کنید.

جامپ استارت در حقیقت یک منبع برق قوی است که آن را در فضای کوچیک،سبک و قابل حمل جاسازی کرده اند. جامپ استارت دارای ۲ گیره قرمز و مشکی می باشد که با سیم به دستگاه جامپ استارت متصل است. هنگام خالی کردن باتری خودرو این ابزاری کارآمد شما را از قرار گرفتن در حالت سخت نجات خواهد داد.

ابتدا کاپوت خودرو را بالا نگه دارید و میل کا پوت را وصل کنید تا کاپوت در حالت بالا بماند سپس از بسته بودن سوئیچ خودرو اطمینان حاصل کنید. حالا گیره قرمز رنگ و مشکی رنگ جامپ استارت را از دستگاه جامپ کمکی فاصله دهید تا به اندازه نیاز. ابتدا گیره قرمز رنگ را به قطب مثبت وصل کند. سپس گیره مشکی رنگ را به قطب منفی وصل کنید. حالا دستگاه جامپ استارت را روشن کنید و بعد از  آن سوئیچ خودرو را باز کنید و استارت بزنید. توجه داشته باشد که جامپ استارت حتما در حالت برق کمکی خودرو باشد.

جامپ-استارت-خودرو

نکته: هرگز گیره های جامپ استارت را به هم دیگر وصل نکنید.

نکته دیگر اینکه هرگز گیرهای قرمز جامپ استارت را به قطب منفی  جا به جا وصل نکنید.

دقت کنید که گیره ها به درستی به قطب ها وصل شدند قرمز مثبت و مشکی منفی است.البته در روی بدنه را روی بدنه باتری ها علامت + – میتوانید مشاهد کنید و از این علامتها کمک بگیرید.

سخن نهایی

حافظ باتری در این مقاله  سعی خود را کرده است که با ارائه روش استفاده از جامپ استارت، شما را آگاه کنند. همچنین درصورت بروز مشکل میتوانید با کارشناسان ما در با شماره های داخل سایت ارتباط برقرار کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان و ثبت سفارش