در دنیای پر سرعتی که ما در آن زندگی می کنیم، جایی که زمان بسیار مهم است، آخرین چیزی که هر کسی می خواهد این است که با یک ماشین خراب در کنار جاده یا خیابان گیر نیوفتد. اینجاست که امداد باتری شبانه روزی در تهران به کمک می آید. این خدمات پشتیبانی شبانه‌روزی را برای رانندگانی که با مشکلات غیرمنتظره خودرو مواجه می شوند، ارائه می دهد و یک شبکه ایمنی را ایجاد کرده که فقط یک تماس تلفنی با شما فاصله دارد. در این مقاله، با خدمات امداد باتری شبانه‌روزی آشنا می شویم، مزایای آن را بررسی می کنیم و از اهمیت آن با خبر خواهیم شد.

امداد باتری تهران

پیشنهاد ما به شما

باتری البرز 70 آمپر معکوس

1,940,000 تومان1,940,000 تومانثبت سفارش، نصب فوری و رایگان

اهمیت خدمات امداد باتری شبانه‌روزی

نخست برای آگاهی بیشتر و بهتر درباره این خدمات، بررسی خواهیم کرد که چرا امداد باتری شبانه‌ روزی در تهران مهم است و حتما باید وجود داشته باشد.

زمان پاسخگویی فوری

یکی از مزیت ‌های اولیه امداد باتری خودرو شبانه‌روزی، زمان پاسخگویی فوری آن است. چه در نیمه شب گیر نیاز به تعویض باتری داشته و چه در وسط ترافیک ساعت شلوغ گیر کرده اید، این خدمات برای ارسال سریع کمک طراحی شده اند.

امداد جاده ای جامع

امداد حافظ باتری در تمام نقاط شهر تهران فراتر از بکسل کردن وسیله نقلیه شماست. ما طیف وسیعی از خدمات کمک ‌های کنار جاده ‌ای که به باتری مربوط باشند را ارائه می ‌دهیم، این پشتیبانی جامع تضمین می‌ کند که اکثر مشکلات رایج خودرو می ‌تواند در محل برطرف شود و در زمان و هزینه شما صرفه‌ جویی می ‌کند.

تخصص حرفه ای

خدمات کمک خودرو با متخصصان آموزش دیده ای که دارای تخصص برای رسیدگی به انواع مسائل مربوط به خودرو هستند، تشکیل شده است. از تشخیص مشکلات موتور گرفته تا ارائه راه‌حل ‌های موقت برای بازگرداندن شما به جاده، این متخصصان با تجربه بالا می‌ توانند در موقعیت ‌های بحرانی بسیار کمک کننده باشند. این تضمین می کند که وسیله نقلیه شما در دستان توانمندی قرار دارد و خطر آسیب بیشتر به دلیل حمل نادرست را کاهش پیدا می کند.

 

پیشنهاد ما به شما

باتری البرز 60 آمپر بلند

1,680,000 تومان1,680,000 تومانثبت سفارش، نصب فوری و رایگان

بررسی خدمات ارائه شده امداد باتری شبانه‌روزی

حال که با اهمیت وجود امداد باتری شبانه‌ روزی آشنا شدیم، نیاز است بدانیم که چه خدماتی توسط این سرویس ارائه می شوند. آشنایی شما با این خدمات باعث می شود تا در زمان مشکل حداقل استرس و نگرانی را تجربه کنید و البته اتومبیل خود را به سرعت برای استفاده دوباره در دسترس داشته باشید.

 

باطری فروشی شبانه‌روزی

یکی از مهم ترین خدمات امداد باتری شبانه‌ روزی، باطری فروشی شبانه‌روزی است. این سرویس به صورت شبانه‌روزی کار کرده و در تحویل و نصب باتری های با کیفیت بالا در محل مورد نظر شما تخصص دارند. فروشگاه باتری شبانه‌روزی طیف متنوعی از باتری ها را ارائه می دهد که با مدل های مختلف خودرو سازگار است. این سرویس زمان پاسخگویی سریع را تضمین می کند و اطمینان می دهد که مشتریان در کمترین زمان اتومبیل خود را در اختیار خواهند داشت. تیم متشکل از تکنسین های ماهر با تخصص در تعویض باتری است که خدمات یکپارچه و کارآمد را تضمین می کند.

 

باطری به باطری سیار

اگر باتری خودروی شما سالم باشد اما فقط دشارژ شده و نیاز به نیرو برای شارژ آن داشته باشید، خدمات باتری به باتری سیار خودرو نیز در هر ساعت از شبانه روز برای شما وجود دارد. به این منظور تنها کافی است تا با شماره های مربوطه در این زمینه تماس گرفته و این خدمات را درخواست کنید.

 

تعویض باتری ماشین شبانه‌روزی

خدمات تعویض باتری ماشین شبانه‌روزی به رانندگانی که با وسایل نقلیه خود مشکلات مربوط به باتری را تجربه می کنند، کمک شبانه‌روزی ارائه می دهد. این سرویس برای رفع ناراحتی و فوریت‌ هایی طراحی شده است که اغلب با باتری خراب خودرو همراه است. در دسترس بودن شبانه‌روزی تضمین می کند که رانندگان می توانند در هر زمان به کمک دسترسی داشته باشند، چه در طول روز، چه در اواخر شب یا در ساعات اولیه صبح که این نشان دهنده آرامش خیال در تمام روز است.

 

پیشنهاد ما به شما

باتری البرز 200 آمپر

4,970,000 تومان4,970,000 تومانثبت سفارش، نصب فوری و رایگان

چطور به خدمات امداد باتری شبانه‌روزی دسترسی داشته باشیم؟

برای دسترسی به خدمات امداد باتری شبانه‌ روزی، حافظ باتری می تواند بهترین انتخاب باشد. ما در این مجموعه تکنسین های ماهر را استخدام کرده ایم تا شما آسودگی کامل را در زمان خراب شدن باتری وسیله نقلیه خود داشته باشید. برای سفارش خدمات با شماره های 09124221910 یا 02188715263 تماس بگیرید. البته می توانید به وب سایت نیز مراجعه کرده و خدمات خود را درخواست کنید. حافظ باتری تمامی موارد مورد نیاز برای خدمات باتری شبانه‌روزی را در نقاط مختلف شهر تهران پوشش می دهد.

 

نحوه ثبت سفارش در امداد حافظ باتری

1. مراجعه به فروشگاه سایت حافظ باتری و ثبت سفارش

2. ثبت سفارش به‌صورت تلفنی تماس با 02188715263

 

پیشنهاد ما به شما

باتری البرز 150 آمپر

3,870,000 تومان3,870,000 تومانثبت سفارش، نصب فوری و رایگان

سوالات متداول

امداد باتری حافظ از باتری ایرانی یا باتری کره ای استفاده میکند ؟

فروشگاه باتری شبانه‌روزی حافظ باتری برای انتخاب مطئمن و راحت کاربر انواع باتری ماشین ایرانی شامل ؛ صبا باتری ،سپاهان باتری ، وایا باتری، برنا باتری، پاسارگاد صنعت و … بعلاوه باتری کره ای شامل پلاتینیوم ، دلکور و غیره را فراهم نموده که توصیه حافظ باتری به شما استفاده از باتری ایرانی با تاریخ تولید روز میباشد زیرا با توجه به ممنوعیت ورود باتری های کره ای و ماندگاری طولانی تر در انبار از عمر مفید آنها کاسته میشود.

ایا محصولات امداد حافظ باتری با گارانتی میباشد ؟

تمام محصولات امداد حافظ باتری با گارانتی معتبر کارخانه سازنده میباشد و قابل استعلام اصالت میباشد. که مدت زمان گارانتی باتری با توجه به برند متفاوت است که در زیر شرح داده است :

مدل باتری مدت زمان گارانتی
صبا باتری واریان 12 ماه گارانتی
صبا باتری یوشو 12 ماه گارانتی
صبا باتری البرز 12 ماه گارانتی
سپاهان باتری اوربیتال 20 ماه گارانتی
سپاهان باتری سوزوکی 12 ماه گارانتی
سپاهان باتری اوربیتال پاور ایکس 15 ماه گارانتی
برنا باتری زیتکس 12 ماه گارانتی
برنا باتری جنرال 12 ماه گارانتی
وایا باتری کومهو 12 ماه گارانتی
وایا باتری دوون 12 ماه گارانتی
یکتا باتری سپاهان فایر گلد 12 ماه گارانتی
پاسارگاد صنعت باتری پروتون 12 ماه گارانتی
پاسارگاد صنعت باتری اسکای 12 ماه گارانتی
نیرو گستران خراسان ولگا 12 ماه گارانتی
دورنا باتری 12 ماه گارانتی

عمر مفید باتری ماشین چقدر است ؟

عمر باتری با توجه به نوع آن و کیفیت در جنس بدنه و ساختار فنی از 2 تا 4 سال متفاوت است اما با توجه به استاندارد های موجود در ساخت به طور معمول 2 سال یا معادل 45000 کیلومتر میباشد.

چگونه امپر باتری فابریک ماشین را تشخیص بدهیم ؟

در ابتدا شما میتوانید با مشاهده باتری خودرو عددی را ببینید که بعد از آن علامت اختصاری (AH)  که همان امپر است حک شده است البته گاهی اوقات مالکان خودرو اقدام به تعویض باتری با امپر های مختلف میکنند که در اینجا شما میتوانید با انتخاب نوع خودرو در حافظ باتری از اطلاعات باتری فابریک خودرو اگاه شوید.

آیا انتخاب باتری با امپر بالاتر برای ماشین مضر است ؟

انتخاب باتری با امپر بیشتر برای خودرو مضر نیست اما توصیه حافظ باتری به شما این است که زمانی از باتری با امپر بالاتر استفاده نمایید که برای خودرو شما از لوازم صوتی و تصویری ، هد لایت ، زنون و غیره نصب گردیده است.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان و ثبت سفارش